Zpět do obchodu

Registrace

Nože a saxy

Historické nože, dýky a saxy. Ručně kované, zdobené vypalovanými dobovými motivy. Vikingské nože a saxy. Germánské saxy. Keltské dýky. Slovanské nože. Skotské dýky - dirky. Skandinávské scramasaxy.

Pořádáme výukové kurzy a workshopy:

PAGANIA - workshopy

Vikingský nůž sax. Kód: 890
Vikingský sax, ručně kovaný. Rukojeť je ručně zdobena vypalovanými severskými motivy dle dochovaných nálezů z oblasti Švédska. Určeno pro germány, vikingy a pro období stěhování národů.
Novinka
 
1 199 Kč
Detail
Kód: 888
Vikingský sax, ručně kovaný. Rukojeť je ručně zdobena vypalovanými severskými motivy dle dochovaných nálezů z dánského ostrova Bornholm. Určeno pro germány, vikingy a pro období stěhování národů - cca 5-7. stol.
 
1 099 Kč
Detail
Kód: 889
Slovanský nůž, ručně kovaný. Rukojeť je ručně zdobena vypalovaným slovanským motivem stromu života. Určeno pro slovany, kelty a germány a pro období stěhování národů. Použitelné pro období cca 0-9. stol.n.l.
Novinka
 
999 Kč
Detail
Kód: 891
Rituální dýka, ručně kovaná. Rukojeť je ručně zdobena vypalovanými motivy wicca - symbol pentagramu, boha a bohyně. Určeno pro stoupence Wicca, čarodějnictví a pohany.
Novinka
 
999 Kč
Detail
Kód: 912
Piktská dýka / skotský dirk, ručně kovaný. Rukojeť je ručně zdobena vypalovanými piktskými motivy dle dochovaných nálezů. Určeno pro pikty, skoty, gaely a pro období stěhování národů. Použitelné pro keltské kmeny ostrovní Anglie cca 3-9. stol.
 
999 Kč
Detail
Kód: 887
6 položek celkem
Zpět do obchodu