Zpět do obchodu

Registrace

ZBRANĚ a BOJ

Vše pro osobní sebeobranu. Zbraně a sebeobranné pomůcky proti agresorům (ať už lidem či zvířatům). Kubotany, biče a důtky. Historické vrhací praky.

Přečti si naše další články:

- "Bolest, vyčerpání, fyzický trenink, touha po nepohodlí"

- "Kubotan a sebeobrana aneb vždy připraven"

- "Výroba lamelové zbroje ze surové kůže"

- "Historický prak - jednoduchá a účinná zbraň"

Podívej se na naše VIDEO s technikami házení..

Vikingský vrhací prak - historická replika
 
299 Kč
Detail
Kód: 226
Vikingský velký vrhací prak - historická replika Thor
 
399 Kč
Detail
Kód: 259
Keltský vrhací prak - historická replika
 
299 Kč
Detail
Kód: 229
Vikingský nůž sax. Kód: 890
Vikingský sax, ručně kovaný. Rukojeť je ručně zdobena vypalovanými severskými motivy dle dochovaných nálezů z oblasti Švédska. Určeno pro germány, vikingy a pro období stěhování národů.
Novinka
 
1 199 Kč
Detail
Kód: 888
Vikingský sax, ručně kovaný. Rukojeť je ručně zdobena vypalovanými severskými motivy dle dochovaných nálezů z dánského ostrova Bornholm. Určeno pro germány, vikingy a pro období stěhování národů - cca 5-7. stol.
 
1 099 Kč
Detail
Kód: 889
Germánská kláda pro trénink - zdobená ručním výpalem motiv Irminsul Kód: 851/DEL2
Slovanský nůž, ručně kovaný. Rukojeť je ručně zdobena vypalovaným slovanským motivem stromu života. Určeno pro slovany, kelty a germány a pro období stěhování národů. Použitelné pro období cca 0-9. stol.n.l.
Novinka
 
999 Kč
Detail
Kód: 891
Rituální dýka, ručně kovaná. Rukojeť je ručně zdobena vypalovanými motivy wicca - symbol pentagramu, boha a bohyně. Určeno pro stoupence Wicca, čarodějnictví a pohany.
Novinka
 
999 Kč
Detail
Kód: 912
Piktská dýka / skotský dirk, ručně kovaný. Rukojeť je ručně zdobena vypalovanými piktskými motivy dle dochovaných nálezů. Určeno pro pikty, skoty, gaely a pro období stěhování národů. Použitelné pro keltské kmeny ostrovní Anglie cca 3-9. stol.
 
999 Kč
Detail
Kód: 887
Ochrana pěsti pro osobní sebeobranu.
 
399 Kč
Detail
Kód: 555
Dřevěné knusary pro trénink zápěstí. Ručně zdobeno výpalem s vikingskými motivy. Opracováno nožem a sekerou pro lepší úchop, povrch manuálně zahlazen. Vhodná pro vikingy, kelty, germány, slovany a raný středověk. Určeno pro trénink s vahou vlastního těla s důrazem na zápěstí a předloktí. Kód: 857
Kubotan (též zvaný kobutan, yawara a kubutan) z tvrdého dubového dřeva pro osobní sebeobranu s vikingskými motivy z Islandu. Kód: 864
Vikingský kubotan kobutan Sif
 
299 Kč
Detail
Kód: 381
Kubotan pro osobní sebeobranu z dubového dřeva, zdobený ručním výpalem s vikingskými runovými znaky z Islandu. Ošetřeno přírodním olejem. Určeno pro vikingy. Použitelné pro germány.
 
599 Kč
Detail
Kód: 863
Masivní vikingský kubotan kobutan Jomsborg
 
599 Kč
Detail
Kód: 378
Masivní slovanský kubotan kobutan Svatogor
 
899 Kč
Detail
Kód: 375
Kubotan nsibidi, EKBO
 
299 Kč
Detail
Kód: 426
Kubotan (též zvaný kobutan, yawara a kubutan) ze dřeva lísky pro osobní sebeobranu s keltským ochranným motivem - znak oghamu pro cesmínu, která představuje trnitou ochranu před lidmi, šelmami a zlými silami. Kód: 741/S 6
Kubotan (též zvaný kobutan, yawara a kubutan) ze dřeva lísky pro osobní sebeobranu s keltským ochranným motivem - znak oghamu pro jeřáb. Kód: 747/S
Kubotan keltský, BANSHEE
Tip
 
599 Kč
Detail
Kód: 399
Islandský stong pro dokonalé procvičení horní poloviny těla. Kód: 860
Minimalistický bič na osobní sebeobranu a proti psům. Kód: 537
30 položek celkem
Zpět do obchodu